Oficiální stránky brněnského klubu cyklistů KC Brno o.s., 1. Máje, 664 84, Zastávka u Brna
Login: Heslo:

Srazy u Olympie

mapa_olympie

Naši partneři

SportRaces
FFWD zapletená kola FFWD zapletená kola
ALÉ Cycling ALÉ Cycling
2MCyklosport 2MCyklosport
KTM elektrokola KTM elektrokola

Spřátelené weby

RoadCycling RoadCycling

Kalendář akcí

Vypsat plánované závody člena:   

Výpis stávajících akcí

Listopad 2016
Říjen 2016
  • start  So 29.10. - Vinařský maraton ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 08.10. - Ondřejnický Skyrace ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 08.10. - Běh za Bořetickým Burčákem ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 02.10. - Vysočina Arena Trail Run ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
Září 2016
  • start  So 17.09. - Brněnský masakr 30 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 10.09. - GP Královéhradeckého kraje lupa ucast
    hromadný závod
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 04.09. - Kavkaz cup ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 03.09. - Tatry Tour (53x11) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 03.09. - Lawi tour classic lupa ucast
    vložené úseky po prašných cestách po česku polnačkách
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
Srpen 2016
  • start  Ne 28.08. - Velká cena Temelina lupa ucast
    akademické mistrovství české republiky - hromadný závod
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 27.08. - velka cena Temelina lupa ucast
    časovka akademické mistrovství české republiky
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 21.08. - Okolo Lanškrouna (MP) lupa ucast
    silnice
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 13.08. - Krušnoton (53x11) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 06.08. - Krakonošův cyklomaraton (53x11) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
Červenec 2016
  • start  Ne 24.07. - Kolem Posázaví (UAC) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 24.07. - Kavkaz cup ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 23.07. - Energotis ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 17.07. - Amper cup Mor. Třebov.(MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 09.07. - Beskyd Tour (53x11) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Pohy - asi zkusim kratkou
  • start  Ne 03.07. - Žamberk (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 02.07. - Žamberk (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
Červen 2016
  • start  So 18.06. - Zlaté kolo Vysočiny ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 18.06. - Rampušák (53x11) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  St 15.06. - VC KOLASVORADA.cz ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 12.06. - Okolo Pastvin (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 12.06. - Kavkaz cup ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 05.06. - Silnice Hodonice (ELM) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 04.06. - Časovka Hodonice (ELM) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
Květen 2016
  • start  Ne 29.05. - Pernek ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 28.05. - Časovka Skřítek I (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 28.05. - Vinařský triatlon lupa ucast
    triatlon
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 22.05. - Kavkaz cup ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 21.05. - Domašov Classic Tour (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  St 18.05. - VC KOLASVORADA.cz ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Pohy
  • start  So 14.05. - Mamut Tour (53x11) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Ondra
    Pohy
  • start  Ne 08.05. - Králíky lupa ucast
    časovka
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 07.05. - Evropa maraton (ELM) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 07.05. - Kouřimská 50/100 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 07.05. - MČR Perun SkyMarathon ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 01.05. - Pavé tour ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 01.05. - Vidnava ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
Duben 2016
Březen 2016
Prosinec 2015
Říjen 2015
Září 2015
  • start  So 26.09. - Nezmar Skymaraton ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 20.09. - Kavkaz cup #8 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 19.09. - GP Racio ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
  • start  So 19.09. - Mezi vinohrady ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 13.09. - Grand Prix KH kraje ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
  • start  So 12.09. - Hrušovanské okruhy ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 12.09. - Bikemaraton Kněžice ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 06.09. - Pernek (ELM SK) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
  • start  Ne 06.09. - Hustopečský kameňák ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 05.09. - MČR Beskydská sedmička ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
Srpen 2015
  • start  Ne 30.08. - Žďárská Liga Mistrů ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 29.08. - Králíky #2 (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  St 26.08. - Triexpert Cup Popůvky ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 23.08. - Okolo Lanškrouna (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 23.08. - Kavkaz cup #7 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 22.08. - Mirva Tour ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
  • start  Ne 16.08. - Skřítek #2 (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 09.08. - Kavkaz cup #6 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
  • start  So 08.08. - Krušnoton (53x11) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 08.08. - VC Temelína ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
  • start  Ne 02.08. - SP Tromso Skyrace ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 01.08. - Krakonošův cyklomaraton ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
    Ondra
    Pohy
  • start  So 01.08. - Suchý Vrch (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
Červenec 2015
  • start  Ne 26.07. - Kavkaz cup #5 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 25.07. - Tatry Tour (53x11) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
  • start  So 25.07. - VC Energotisu (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 19.07. - Kolem Melechova ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 19.07. - MR SAC silnice Morávka ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Pá 17.07. - SP Dolomity vertical km ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 12.07. - Vidnava #2 (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 12.07. - Kavkaz cup #4 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 11.07. - Beskyd Tour (53x11) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
    Ondra
  • start  Ne 05.07. - VC Žamberka ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Ondra
  • start  So 04.07. - VC Žamberka ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Ondra
Červen 2015
  • start  So 27.06. - Horská časovka (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 20.06. - VyKing ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
  • start  So 20.06. - Rampušák ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
  • start  So 20.06. - Zlaté kolo Vysočiny ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
    Miloš
    Ondra
    Pohy
  • start  So 13.06. - Dukovanské okruhy ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
  • start  So 13.06. - Králíky #1 (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 13.06. - Dolomity Extreme Trail ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  St 10.06. - Specialized XCR Cup #2 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Ondra
    Pohy
  • start  Ne 07.06. - Okolo Pastvin (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 07.06. - Hodonice (ELM) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 07.06. - Kavkaz cup #3 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
Květen 2015
Duben 2015
Březen 2015
Prosinec 2014
  • start  So 20.12. - Předvánoční kros Tetčice ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 14.12. - Hustopečská desítka ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 13.12. - BBP Vranov ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 07.12. - Běh na Býčí skálu ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 06.12. - BBP Okrouhlá ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
Listopad 2014
Září 2014
Srpen 2014
  • start  So 30.08. - Králíky II (MP) lupa ucast
    Časovka
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 24.08. - Okolo Lanškrouna (MP) lupa ucast
    Hromadný závod
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 24.08. - Kavkaz Cup #7 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
  • start  So 16.08. - Vnorovská desítka ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 16.08. - Grand Prix KH Kraje ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
  • start  So 16.08. - Night Run Brno ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 10.08. - Kavkaz Cup #6 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
  • start  So 09.08. - Krušnoton ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 09.08. - Adriana (MP) lupa ucast
    Časovka
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 02.08. - VC Energotisu (MP) lupa ucast
    Horský závod
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Pohy
  • start  So 02.08. - MČR Skyultramaraton LH4 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 02.08. - Letkovský šíp lupa ucast
    Časovka
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 02.08. - Krakonošův cyklomaraton ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
Červenec 2014
  • start  Ne 27.07. - Kavkaz Cup #5 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
  • start  Ne 27.07. - Železný drak ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 26.07. - Vidnava II (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 26.07. - Tatry Tour ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 13.07. - Kavkaz Cup #4 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
  • start  So 12.07. - Beskyd Tour ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jura
    Laďa
    Ondra
  • start  So 12.07. - Masná hora (MP) lupa ucast
    Časovka
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  St 09.07. - XCR Cup Specialized #3 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Pohy
  • start  Ne 06.07. - VC Žamberka II.et (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 05.07. - VC Žamberka I.et (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
Červen 2014
  • start  So 28.06. - Do Sedel (MP) lupa ucast
    Hromadný závod
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 28.06. - Mirva Tour ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
  • start  So 21.06. - Rampušák ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jara
    Jura
    Laďa
    Ondra
  • start  So 14.06. - Zlaté kolo Vysočiny ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jara
    Laďa
    Ondra
    Petr
  • start  So 14.06. - Králíky (MP) lupa ucast
    Hromadný závod
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  St 11.06. - XCR Cup Specialized #2 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Ondra
    Pohy
  • start  Ne 08.06. - Okolo Pastvin (MP) lupa ucast
    Hromadný závod
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Pohy
  • start  Ne 08.06. - Kavkaz Cup #3 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Laďa
  • start  Ne 08.06. - Hodonice (ELM) lupa ucast
    Hromadný závod
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 07.06. - Křižanovská padesátka ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jura
    Laďa
    Ondra
  • start  So 07.06. - Hodonice (ELM) lupa ucast
    Časovka
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jara
  • start  Ne 01.06. - VyKing ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jura
    Laďa
    Pohy
  • start  Ne 01.06. - VC města Znojma (MTB) lupa ucast
    Velice hezký městský MTB závod
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
Květen 2014
Duben 2014
  • start  Ne 27.04. - Kavkaz Cup #1 ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 26.04. - Cena Trispolu (SPAC) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jura - Taky zvažuju, pokud bude hezké počasí.
    Laďa - Uvažuju pokud by se někdo přidal
  • start  So 26.04. - Bobravská 30 (MTB) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 26.04. - Jarní Klasika ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 19.04. - Chřibská 50 (MTB) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Ondra
  • start  Ne 13.04. - První šlápnutí (UAC) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 12.04. - Dukovanské okruhy ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 06.04. - Morkovské bajk (MTB) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jura
    Laďa
    Ondra
Březen 2014
Leden 2014
Prosinec 2013
Říjen 2013
  • start  So 19.10. - Krumlovský běh ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 05.10. - Cykloman - časovka lupa ucast
    Silniční časovka jednotlivců
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Vašek
  • start  So 05.10. - Duatlon Tetčice ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
Září 2013
Srpen 2013
Červenec 2013
Červen 2013
Květen 2013
Duben 2013
Březen 2013
Prosinec 2012
Říjen 2012
Září 2012
Srpen 2012
Červenec 2012
Červen 2012
Květen 2012
Duben 2012
  • start  Ne 29.04. - Tři Dvory (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jara
    Petr
    Vašek
  • start  Ne 29.04. - Cena Trispolu (SP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 21.04. - Dukovanské okruhy ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Vašek
  • start  Ne 15.04. - PRS (UAC) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 07.04. - Velikonoční časovka (MXM) lupa ucast
    Časovka jednotlivců na rovinaté trati v okolí Hulína na okruhu Pravčice-Němčice-Rymice-Količín-Pravčice.
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jara
    Vašek
  • start  Ne 01.04. - Velká cena Hlohovce lupa ucast
    Velká cena Hlohovce - Cyklistický silniční závod
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Vašek
Březen 2012
Únor 2012
Leden 2012
Prosinec 2011
Listopad 2011
Říjen 2011
  • start  So 15.10. - X-Duatlon Tetčice ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 08.10. - Časovka seriálu Cykloman lupa ucast
    9. závod seriálu Cykloman 2011, silniční cyklistická časovka jednotlivců na 22 km
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
Září 2011
Srpen 2011
Červenec 2011
  • start  So 30.07. - Tatry Tour (53x11) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jura
  • start  So 30.07. - VC Energotisu (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Pavel
    Pavlis
    Petr
    Robert
    Vašek
  • start  Ne 17.07. - MR CAS - silnice ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 16.07. - Beskyd Tour (53x11) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jura
    Robert
  • start  So 16.07. - MR SAC - TT ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Petr
  • start  Ne 10.07. - VC Žamberka (MP) ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  Ne 10.07. - VC Žamberka (MP) -3.e ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Ondra
    Pavel - uvidime jak na tom budu po Alpach, ale asi jo:)
    Robert
    Vašek
  • start  So 09.07. - VC Žamberka (MP) -1.e ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Ondra
    Pavel - uvidime jak na tom budu po Alpach, ale asi jo:)
    Robert
    Vašek
  • start  So 09.07. - VC Žamberka (MP) -2.e ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Ondra
    Pavel - uvidime jak na tom budu po Alpach, ale asi jo:)
    Robert
    Vašek
  • start  So 02.07. - Mastná hora ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Vašek
  • empty  Pá 01.07. - Soustředění Alpy lupa
    Od pátku 1.7 do středy 6.7
Červen 2011
Květen 2011
Duben 2011
Září 2010
Srpen 2010
Červenec 2010
Červen 2010
Květen 2010
Duben 2010
Březen 2010
  • empty  Ne 28.03. - Trénink od Olympie
  • empty  So 27.03. - Trénink od Olympie
  • empty  Ne 21.03. - Trénink od Olympie
  • empty  So 20.03. - Trénink od Olympie
  • empty  Ne 14.03. - Trénink od Olympie
  • empty  So 13.03. - Trénink od Olympie
  • empty  Ne 07.03. - Trénink od Olympie
  • empty  So 06.03. - Trénink od Olympie
  • empty  Čt 04.03. - Soustředění Mallorka
Únor 2010
  • empty  Po 22.02. - Tělocvična
  • empty  Po 15.02. - Tělocvična
  • empty  Po 08.02. - Tělocvična
  • start  So 06.02. - Kanice běh ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • empty  Po 01.02. - Tělocvična
Leden 2010
  • empty  Po 25.01. - Tělocvična
  • start  So 23.01. - Radostice běh ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • empty  Po 18.01. - Tělocvična
  • empty  Po 11.01. - Tělocvična
  • start  So 09.01. - Kuřimský kros ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • empty  Po 04.01. - Tělocvična
Prosinec 2009
  • empty  Út 22.12. - Velodrom Favorit
  • empty  Po 21.12. - Tělocvična
  • empty  Ne 20.12. - Trénink od Olympie
  • empty  So 19.12. - Trénink od Olympie
  • empty  Út 15.12. - Velodrom Favorit
  • empty  Po 14.12. - Tělocvična
  • empty  Ne 13.12. - Trénink od Olympie
  • empty  So 12.12. - Trénink od Olympie
  • empty  Út 08.12. - Velodrom Favorit
  • empty  Po 07.12. - Tělocvična
  • empty  Ne 06.12. - Trénink od Olympie
  • empty  So 05.12. - Trénink od Olympie
  • start  So 05.12. - Mikulášský běh Okrouhlá ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Pavel
Listopad 2009
  • empty  Po 30.11. - Tělocvična
  • empty  Ne 29.11. - Trénink od Olympie
  • empty  So 28.11. - Trénink od Olympie
  • empty  Po 23.11. - Tělocvična
  • empty  Ne 22.11. - Trénink od Olympie
  • empty  So 21.11. - Trénink od Olympie
  • empty  Po 16.11. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Ne 15.11. - Trénink od Olympie
  • empty  So 14.11. - Trénink od Olympie
  • empty  Po 09.11. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Ne 08.11. - Trénink od Olympie
  • empty  So 07.11. - Trénink od Olympie
  • empty  Po 02.11. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Ne 01.11. - Trénink od Olympie
Říjen 2009
  • empty  So 31.10. - Akce Macocha
  • empty  Po 26.10. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Po 19.10. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Po 12.10. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Po 05.10. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
Září 2009
Srpen 2009
Červenec 2009
Červen 2009
Květen 2009
Duben 2009
Březen 2009
  • empty  Ne 29.03. - Trénink od Olympie
  • empty  So 28.03. - MTB - Langenlois
  • empty  So 28.03. - Trénink od Olympie
  • empty  Čt 19.03. - Soustředění Strážnice 2 lupa
    Druhá část soustředění.
  • empty  Čt 12.03. - Soustředění Strážnice lupa
    Ve Strážnici se bude konat soustředění se zaměřením na najetí objemů zejména v rovinatém a zvlněném terénu. Veškeré podrobnosti jsou k dispozici na stránkách soustředění, kam se dostanete klinkutím na název.
  • empty  Út 03.03. - Soustředění Mallorka
  • empty  Ne 01.03. - Trénink od Olympie
Únor 2009
  • empty  So 28.02. - Trénink od Olympie
  • empty  Ne 22.02. - Team Building - Pavlovice
  • empty  So 21.02. - Team Building - Pavlovice
  • empty  Ne 15.02. - Trénink od Olympie
  • empty  So 14.02. - Trénink od Olympie
  • empty  Ne 08.02. - Trénink od Olympie
  • empty  So 07.02. - Trénink od Olympie
  • empty  Ne 01.02. - Trénink od Olympie
  • empty  Ne 01.02. - Pochod po Pálavě lupa
    Výlet z Mikulova na Pálevu a zpět. Akci si připravil a povede Pohy
Leden 2009
  • empty  So 31.01. - Trénink od Olympie
  • empty  Po 26.01. - Tělocvična
  • empty  Ne 25.01. - Trénink od Olympie
  • empty  So 24.01. - Trénink od Olympie
  • empty  Po 19.01. - Tělocvična
  • empty  Po 12.01. - Tělocvična
  • empty  Po 05.01. - Tělocvična
Prosinec 2008
  • empty  Pá 26.12. - Štěpánský cyklokros
  • empty  Ne 21.12. - Tréninky od Olympie
  • empty  So 20.12. - Tréninky od Olympie
  • empty  Po 15.12. - Tělocvična
  • empty  Ne 14.12. - Tréninky od Olympie
  • empty  So 13.12. - Tréninky od Olympie
  • empty  Po 08.12. - Tělocvična
  • empty  Ne 07.12. - Tréninky od Olympie
  • empty  So 06.12. - Tréninky od Olympie
  • start  So 06.12. - BBP - Jehnice lupa ucast
    Brněnský Běžecký Pohár
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • empty  Po 01.12. - Tělocvična
Listopad 2008
  • empty  Ne 30.11. - Pochod smrti (Blansko)
  • empty  So 29.11. - Olympie - trénink
  • empty  Po 24.11. - Tělocvična
  • empty  Ne 23.11. - Olympie - trénink
  • empty  So 22.11. - Olympie - trénink
  • empty  Po 17.11. - Cyklokrosovy vylet lupa
    Jižní Morava
  • empty  Ne 16.11. - Olympie - trénink
  • start  So 15.11. - Cyklokros - Střeň ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Pavel
  • empty  So 15.11. - Olympie - trénink
  • empty  Po 10.11. - Tělocvična
  • empty  Ne 09.11. - Olympie - trénink
  • empty  So 08.11. - Olympie - trénink
  • empty  Po 03.11. - Tělocvična
  • empty  Ne 02.11. - Olympie - trénink
  • empty  So 01.11. - První trénink od Olympie
Říjen 2008
  • empty  So 25.10. - Macocha lupa
    Tradiční uzavírání sezóny pořádané cykloturisty z Favoritu Brno.
  • empty  Po 20.10. - Tělocvična
  • empty  Pá 17.10. - Team Building - Březník
  • empty  Po 13.10. - Tělocvična
  • empty  Po 06.10. - Tělocvična
Září 2008
  • start  Ne 14.09. - Křelov ćasovka ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jara
    Pavlis
    Pohy
  • start  So 13.09. - Král Šumavy lupa ucast
    53x11 marathon cup
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jura
    Michal
    Pavel - Loni bramborova, tak letos to uz musi byt bedna a pak koncim s cyklistikou :)
    Pavlis - doufám,že se konečně za ty leta co na tuto ŠÍLENOST jezdím, konečně pořádně zadaří !!
    Pohy
  • start  So 06.09. - Memorial R. Hradila ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Fana
    Jara
    Jura
    Pavel
    Pavlis
    Pohy - uvidíme jestli nebudu mít pracovní sobotu
Srpen 2008
Červenec 2008
  • start  Ne 27.07. - Železný Drak ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jura
    Pavel
    Petr
    Pohy
  • start  So 26.07. - VC Energotisk ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jura
    Pavel
    Pavlis
    Petr - Jedeme na oba dny, beru rodinu, máme teda v autě 2 místa volná.
    Pohy - pokud zaměstnní dovolí
  • start  Ne 20.07. - MCR SAC ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Pavlis
    Pohy
  • start  So 19.07. - BeskydTour lupa ucast
    53x11 marathon cup
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jara - kratka
    Jindra - Jedu krátkou
    Jura
    Michal
    Pavel
  • start  So 19.07. - MCR SAC ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Pohy
  • start  So 12.07. - Mastná hora lupa ucast
    časovka do kopce
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • empty  So 12.07. - Brno - Slavonice - Brno lupa
    Nezávodní dálková cyklojízda (trénink). Sraz v 7:30 u Olympie. Loni jsme s Michalem a Ondrou naměřili cca 230 km a to jsme si trochu zajeli. Předpokládaná rychlost 28-30 km/h.
  • empty  St 09.07. - Trénink do rychla lupa
    Olympie 17:00, časovka družstev, odstup 5 min. Start: Chrlice křižovatka, Rebešovice, Rajhradice, Otmanov, Měnín, Blučina, Židlochovice – check point (na výjezdu z Židlochovic musí být družstvo kompletní), Nostislav, Velké Němčice, Starověce, Uherčice, Vranovce, cíl: Přísnotice – čas alespoň 1/2 družstva.
  • start  Ne 06.07. - VC Žamberka 3. et. lupa ucast
    Etapový závod, neděle: horský závod
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jura
    Michal
    Ondra
    Pohy
  • start  So 05.07. - VC Žamberka 2. et. lupa ucast
    Etapový závod, sobota: časovka a kriterium
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jura
    Michal
    Ondra
    Pavlis
    Pohy
  • start  So 05.07. - VC Žamberka 1. et. ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
Červen 2008
Květen 2008
  • start  So 31.05. - Sudety Tour lupa ucast
    53x11 marathon cup
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jara - Jedu kratkou
    Jura
    Michal
    Pavel - Mam startoven zadarmo, takze jedu
    Pavlis
    Petr
  • start  So 31.05. - Libavá lupa ucast
    časovka
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jindra
    Pohy
  • empty  St 28.05. - Trénink do rychla lupa
    Sraz 17:00 Olympie. Trasa: Rebešovice, Rajhradice, Rajhrad, Syrovice, Bračice, Mělčany, Silůvky, Prštice, Radostice, Omice cíl na vrcholu stoupání ve vesnici. Vzdálenost 34 km, rovina.
  • start  Ne 25.05. - Skřítek lupa ucast
    časovka do kopce
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jindra
    Michal
    Ondra
    Petr
    Pohy - doufám že budu schopný ne na výsledek ale na účast by to mohlo snad vyjit
  • start  Ne 18.05. - Okolo Pastvin ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jindra - Jedu i když bude pršet!!!
    Ondra - jedu už v sobotu
    Pavlis
    Pohy
  • start  So 17.05. - Mamut tour lupa ucast
    53x11 marathon cup
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jara - Pojedu kratkou trat
    Jura
    Michal
    Pavel
    Petr
  • empty  St 14.05. - Trénink do rychla lupa
    Sraz 17:00 Olympie. Trasa: Rebešovice, Otmanov, Menin, Blučina, Židlochovice, Vojkovice, Syrovice, Mělčany, cíl na vrcholu prvni krátké prudke stojky směrem na Dolní Kounice (pouze cca 150 metru, ne az nahore jak posledne). Vzdálenost 30 km, rovina.
  • start  Ne 11.05. - Kolem Usova ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    hanka
    Jara - Rad bych tymovou podporu kterou oplatim. Sam je to tezky:)
    Jindra
    Jura
    Michal
    Mira
    Ondra - na 85%
    Pavel - Budu odpocatejsi nez ve Zline a to by bylo aby nebylo ... :)
    Pavlis - něco s něma provedem,neboj
    Petr
  • start  Čt 08.05. - Starobrno Tour ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jara
    Jura
    Michal
    Mira
    Ondra
    Pavel
    Pavlis
    Petr
  • start  Ne 04.05. - Zlínské okruhy ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jara - Uvidim vecer ale body jsou body:)
    Jindra - Jedu
    Jura - Pokud nebudu mrtvý po sobotě, tak určitě jedu...
    Pavel - Pojedu se tam ukazat a treninkove projet
    Pavlis - Já jedu, Pavle jak trening. projet,jedeš na druhýho Pavla
  • start  So 03.05. - Evropamaraton Znojmo ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Jara - Jedu
    Jindra - Jedu jako doprovod sponzoru
    Jura - Určitě jedu, loni to bylo skvělé!
    Mira
    Pavel - Jedu a doufam, v tymovoy podporu
    Pavlis
Duben 2008
  • empty  St 30.04. - Trénink do rychla lupa
    Sraz 17:00 Olympie. přesun do Tuřan. Trasa: Dvorská, Kobynice, Ponětovice, Prace, Křenovice, Hrušky, Šaratice, Újezd, Žatčany, Měnín, před Blučinu, vyjezd vinohrady na kopec. Vzdálenost cca 35 km, nastoupáno cca 200 metrů.
  • empty  Ne 27.04. - Trénink od Vesla
  • start  So 26.04. - Hostýnská časovka ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • start  So 26.04. - Uničovská časovka ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Pavlis - Přemýšlím jestli se dá ještě mluvit o "amatérské" cyklistice, když má člověk prům.41.5 a je až 11. a vítěz má 45.5 !!! Jinak až na počasí - liják, vítr,někteří i kroupi- dobrý Pavlis
  • empty  So 26.04. - Trénink z Obřan
  • empty  St 23.04. - Trénink do rychla lupa
    Sraz 17:00 Olympie. Trasa: Rebesovive, Rajhrad, Syrovice, Orechov, Prstice, Radostice, Strelice, Troubsko krizovatka pod Kohoutovicemi, trasou Starobrna pres Zebetin a Velkou cenu do Ostrovacic, Nove Dvory, Veverska Bityska, Lazanky, Marsov, Braniskov. Cil u cedule konec Braniskova. Vzdálenost cca 60 km, nastoupáno cca 950 metrů.
  • empty  Ne 20.04. - Trénink od Olympie
  • empty  So 19.04. - Trénink od Olympie
  • empty  St 16.04. - Trénink do rychla lupa
    Sraz 17:00 Olympie. přesun do Tuřan. Trasa: Dvorská, Kobynice, Prace (špatna silnice), Křenovice (krátká objížďka), Slavkov, Rousinovec, Němčany, Slavkov, Vážany, Šaratice, Újezd, Žatčany, Měnín, před Blučinu, vyjezd vinohrady na kopec. Vzdálenost cca 60 km, nastoupáno cca 600 metrů.
  • empty  Ne 13.04. - Trénink od Olympie
  • empty  So 12.04. - Trénink od Olympie
  • empty  St 09.04. - Trénink do rychla lupa
    Sraz 17:00 Olympie. Trasa: Rebešovice, Blučina, Židlochovice, Hrušovany, Bračice, Pravlov, Dolní Kounice, Mělčany, Silůvky, Ořechov, Syrovice, Mělčany, cíl na vrcholu krátké stojky směrem na Dolní Kounice. Vzdálenost 50 km, nastoupáno cca 390 metrů.
  • empty  Ne 06.04. - Trénink od Olympie
  • start  So 05.04. - První Šlápnutí (PRS) lupa ucast
    Sranda závod na úvod sezóny pořádaný pražským klubem Vinohradské Šlapky.
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Pavel
  • empty  So 05.04. - Trénink od Olympie
  • empty  St 02.04. - Trénink do rychla lupa
    Sraz 17:00 Olympie. Trasa: Modřice, Nebovidy, Ořechov, Syrovice, Bračice, Mělčany, Siluvky, cíl vrchol stoupání na Hlínu. Vzdálenost 33,1 km, nastoupáno cca 470 metrů. Zváni jsou samozřejmě i naši kamarádi, za podmínky že "zvítězí" někdo z týmu KC BRNO, nejlépe pan vedoucí :)))
Březen 2008
  • start  Ne 30.03. - Brno-Bíteš-Brno lupa ucast
    Svazový Extraligový závod, délka cca 160 km. Ke startu je potřeba svazová licence, ale stačí pouze jednodenní za 100,- kč. Výborný i když hodně težký start do závodní sezóny.
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
    Pavel
  • empty  So 29.03. - Trénink od Olympie
  • start  So 29.03. - Primavera ucast
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • empty  Pá 21.03. - Velikonoční soustředění lupa
    Pátek 21.3 až pondělí 25.3. Místo bude zaležet na počasí. Chorvatsko / Dudince / Jižní Morava.
  • empty  Čt 13.03. - Soustředění - jih Moravy
  • empty  Čt 06.03. - Soustředění - jih Moravy
Únor 2008
  • empty  Út 26.02. - Mallorka - soustředění lupa
    Hotel Ayron***. V termínu 26.2 až 11.3 nás z Brna jede celkem cca 13 cyklistů na dobu 6 až 15 dnů.
  • empty  Ne 24.02. - Olympie - trénink
  • empty  So 23.02. - Olympie - trénink
  • empty  Ne 17.02. - Olympie - trénink
  • empty  So 16.02. - Olympie - trénink
  • empty  Ne 10.02. - Olympie - trénink
  • empty  So 09.02. - Olympie - trénink
  • empty  Po 04.02. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Ne 03.02. - Olympie - trénink
  • empty  So 02.02. - Olympie - trénink
Leden 2008
  • empty  Po 28.01. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Ne 27.01. - Olympie - trénink
  • empty  So 26.01. - Olympie - trénink
  • empty  So 26.01. - Pochod na pohodu lupa
    Sraz 10:00 Ostopovice, zastávka před restaurací U Volejniku, kde bute také zakončení. Trasa naplánována na cca 4-5 hodin pohodové chůze.
  • empty  Po 21.01. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Ne 20.01. - Olympie - trénink
  • empty  So 19.01. - Olympie - trénink
  • empty  Po 14.01. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Ne 13.01. - Olympie - trénink
  • empty  So 12.01. - Olympie - trénink lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00
  • empty  Po 07.01. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Ne 06.01. - Olympie - trénink lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00
  • empty  Ne 06.01. - Lyže Vysočina  lupa
    Bude zaležet na sněhových podminkách. Buď Žďár n. Sázavou a nebo Nové Město.
  • empty  So 05.01. - Olympie - trénink lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00
  • empty  So 05.01. - Lyže Vysočina lupa
    Bude zaležet na sněhových podminkách. Buď Žďár n. Sázavou a nebo Nové Město.
  • empty  Út 01.01. - Novoroční vzjížďka
Prosinec 2007
  • empty  St 26.12. - Svatoštěpánský cyclocros a MTB
  • empty  Ne 23.12. - Olympie - trénink lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00
  • empty  So 22.12. - Olympie - trénink lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00
  • empty  Po 17.12. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Ne 16.12. - Olympie - trénink lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00
  • empty  So 15.12. - Pochod smrti III lupa
    Moravsky Kras, sraz v 9:15 na Halasově náměstí na Lesné
  • empty  Po 10.12. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Po 10.12. - Přednáška - zimní trénink lupa
    Přednáška o základech plánování tréninku s přihlédnutím k výsledkům laktátových testů a na téma jak si naplánovat zimní přípravu. Vede cyklistický trenér Libor Matějka (Velo, RoadCycling, Dukla U23 ...). 18:00 Restaurace Veteran Car. Zváni jsou všichni zájemci i z řad nečlenů týmu KC BRNO, jen mám prosím dejte vědět ať máme zamluvený dostatek míst.
  • empty  Ne 09.12. - Olympie - trénink lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00
  • empty  So 08.12. - Olympie - trénink lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00
  • empty  Po 03.12. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Ne 02.12. - Olympie - trénink lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00
  • empty  So 01.12. - Olympie - trénink lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00
Listopad 2007
  • empty  Po 26.11. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Ne 25.11. - Olympie - trénink lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00
  • empty  So 24.11. - Olympie - trénink lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00
  • empty  Po 19.11. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Ne 18.11. - Olympie - trénink lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00
  • empty  Ne 18.11. - Lyže - Žďár n. Sázavou lupa
    Areál Martina koukala, cca 50 km, velice kvalitně upravených stop na brusleni i klasiku. Odjezd autem společně z Brna.
  • empty  So 17.11. - Pochod smrti II
  • empty  Út 13.11. - Laktátové testy lupa
    Budeme si hromadně dělat laktátovou křivku :-)
  • empty  Po 12.11. - Tělocvična  lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Ne 11.11. - Olympie - trénink  lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00
  • empty  So 10.11. - Olympie - trénink  lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00
  • empty  Po 05.11. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • empty  Ne 04.11. - Olympie - trénink lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00
  • empty  So 03.11. - Olympie - trénink lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00, směr JV, čas 2,5 hod, vzdálenost cca 65 km
Říjen 2007
  • empty  Po 29.10. - Tělocvična lupa
    ZŠ Vedlejší (Bohunice) 20:15 až 21:15
  • start  Ne 28.10. - POS lupa ucast
    Je to pohodová akce cykloklubu Vinohradské Šlapky, bez zbytečných formalit, ale plná skvělých zážitků, kde nechybí jak poplácání po rameni, tak zuřivé závodění ... jeden z posledních závodů sezóny 2007 ...
    Předpokládaná účast členů našeho týmu s komentářem:
  • empty  Ne 28.10. - Olympie - trénink lupa
    Sraz 9:50, odjezd 10:00