Oficiální stránky brněnského klubu cyklistů KC Brno o.s., 1. Máje, 664 84, Zastávka u Brna
Login: Heslo:

Srazy u Olympie

mapa_olympie

Naši partneři

SportRaces
FFWD zapletená kola FFWD zapletená kola
ALÉ Cycling ALÉ Cycling
2MCyklosport 2MCyklosport
KTM elektrokola KTM elektrokola

Spřátelené weby

RoadCycling RoadCycling

Partneři týmu

Činnost cyklistického týmu KC Brno materiálně a finančně podporují níže uvedení partneři, kterým tímto děkujeme za jejich přízeň. Věříme, že tato spolupráce je výhodná oboustranně a našim partnerům se prostřednictvím aktivit týmu a díky jeho výsledkům, daří více se zviditelnit a dostat se do povědomí nejen sportující veřejnosti.

Pokud by i Vaše společnost měla zájem s námi spolupracovat a propagovat tak své jméno, logo či produkt, tak nás prosím kontaktujte. Rádi Vás navštívíme a domluvíme s Vámi další podrobnosti.

Špičková zapletená karbonová kola holandského výrobce Fast Forward Wheels. Spolehlivá a funkční zapletená kola jsou základem přenosu Vašeho draze vybudovaného výkonu na silnici. Ruční výroba a použité komponenty z dílny švýcarské firmy DT Swiss zajišťují tyto potřeby naprosto dokonale.
 
Italská společnost APG šije pro více než 30 let pro velkou část profesionálního pelotonu. Nyní máte i Vy možnost těžit z jejich zkušeností a italské tradiční ruční výroby. Veškeré oblečení ALÉ je ručně vyráběno v Itálii včetně vložek do kalhot. V rámci značky ALÉ TEAM máte i Vy možnost nechat si udělat své profi dresy.
 
Cyklistický obchod 2MCyklosport se zabývá prodejem a servisem jízdních kol. Kromě klasického sortimentu cyklistického zboží, se přímo na prodejně opravují všechny typy kol. Individuálně dle přání zákazníka je možné si také nechat poskládat silniční či horské kolo na zakázku. Předností servisu je špičková kvalita provedených prací a používání kvalitních dílů.
 
KTM elektrokola jsou kola na přídavný pohon z baterie, která vracejí radost z pohybu starším osobám, pomohou dorovnat např. rozdíl mezi trénovanými a netrénovanými jedinci nebo jen věrně slouží na denní dojíždění do práce. Vyzkoušejte a podlehnete.
 
Prestižní cyklistický informační server, zaměřený především na silniční cyklistiku. Články, testy, reportáže a ostatní informace jsou nejen o regionální cyklistice, ale také o cyklistice svazové a světové, neboť k externím přispěvatelům patří mimo jiné i naši špičkový cyklisté jezdící za zahraniční profi stáje. Jedním z redaktorů a hlavním přispěvatelem je bývalý profesionální cyklista a nyní trenér Libor Matějka.